Assortiment
Sauvignon Blanc verwacht je eigenlijk hier niet. Maar Birgit en Marcus maken een perfecte strakdroge Sauvignon. Dit wijnmakerskoppel boeren volledig biodynamisch. Perfect gezonde en zeer goed onderhouden wijngaard vormen de basis van deze wijn, waar menig Loire wijn een puntje aan kan zuigen. Geografisch gezien liggen de wijngaarden ten zuidwesten van de hoofdstad Mainz in de grootste Duitse wijnregio Rheinhessen.
Zo moet een Sauvignon smaken!
"Lekkere crispy wijn, mooie doordrinker." Lees meer
11,20
6 flessenprijs, prijs per fles 10,65
12 flessenprijs, prijs per fles 10,30
Bleekroze van kleur, fijn fruitig en licht kruidig van geur met nuances van klein rood fruit. De smaak is rond, vol en fris in en eindigt aromatisch met een milde en aanhoudende afdronk. Heerlijke terraswijn, maar ook uitstekend bij frisse koude zomergerechten of kip van de grill.
Deze wijn wordt gemaakt van 100% Pinot Noir. De druiven worden eind januari met de hand geoogst. Het eerste sap wat uit de pers komt wordt gebruikt voor deze wijn.
21,65
6 flessenprijs, prijs per fles 20,50
12 flessenprijs, prijs per fles 19,75
Volrode, soepele wijn met aroma's van rijp rood fruit, kruiden en eikenhout en een lange afdronk. Mooi bij rund- of lamsvlees en kruidige gerechten van de grill.
Loepzuivere rode wijn uit Rioja
"Vivanco wordt geroemd door internationale wijnschrijvers voor de moderne manier van wijnmaken in Rioja. De wijnen zijn zuiver en gebaseerd op fruit met gedoseerd houtgebruik..." Lees meer
Italiaanse rosé met een heerlijk fris en vol aroma. De smaak is pittig, droog en fruitig. Past uitstekend bij koude voorgerechten zoals gerookte vis, salades of carpaccio.
Vol, dik en dankzij fijne tannines en voldoende zuren toch ook verleidelijk spannend. Volop zoet fruit, krenten, tabak, specerijen, peper.
Krachtige droge witte wijn uit Italië, met een aroma van geel fruit en anijs. De volle, romige smaak komt goed tot z'n recht in combinatie met fijne visgerechten of romige pasta.
Prijswinnende topper uit Noord-Italië
"Deze wijn is breed inzetbaar! Heerlijk als aperitief, maar ook perfect te combineren bij risotto met paddenstoelen..." Lees meer
Droge witte wijn met een aroma van groene appel, citrus en wat toast. De smaak is droog, evenwichtig, sappig en fris. Heerlijk bij zowel gestoofde als gebakken vis of bijvoorbeeld paella!
Portugese rode wijn met een ingetogen aroma van rijp zwart fruit en licht gebrande nuances. De smaak is vol, pittig en aanhoudend. Lekker bij gegrilde gerechten van vlees, groente of zelfs een kruidige visschotel.
Voordelen eigen account