Assortiment
Kent u de verrukkelijke wijnen van Casa da Passarella uit de Portugese Dão al? De witte en rode A Descoberta zijn het overtuigende visitekaartje en inderdaad een echte ontdekking (de betekenis van het woord descoberta). De geweldige witte is gemaakt van onder meer de lokale sterdruif encruzado en een ware traktatie op zichzelf én bij vele lichte gerechten. Ook de fraaie rode is een mix van inheemse druiven. Dankzij z’n stevige (maar toegankelijke) structuur smaakt-ie heerlijk bij bijvoorbeeld gegrild vlees. En nog even opleggen is ook geen enkel probleem.
Frisse, droge witte wijn uit Portugal met aroma’s van groene appel en vuursteen. De smaak is sappig en aangenaam met een geurige afdronk. Perfect bij salades, gegrilde vis of pastaschotels.
Elegante Portugese rode wijn met een pittige geur van rijp rood fruit en lichte toast. De smaak is vol, rijp en evenwichtig. Ideaal bij stoofschotels of gerechten van de grill.
Voordelen eigen account