Frisse, mousserende witte wijn uit Spanje, met aroma’s van sappig fruit. Dankzij de evenwichtige, zachte smaak is deze cava perfect als aperitief of als sorbet met citroenijs.
Deze wijn wordt gemaakt van 100% Pinot Noir. De druiven worden eind januari met de hand geoogst. Het eerste sap wat uit de pers komt wordt gebruikt voor deze wijn.
24,25
6 flessenprijs, prijs per fles 23,05
12 flessenprijs, prijs per fles 22,25
Francois Haasbroek (eigenaar en wijnmaker) is in Zuid-Afrika inmiddels een gevestigde naam op wijn maak gebied. Na zijn studie als wijnmaker aan de universiteit van Stellenbosch is hij over de gehele wereld wijn gaan maken om zijn rugzak te vullen vol ervaringen.
10,50
6 flessenprijs, prijs per fles 9,95
12 flessenprijs, prijs per fles 9,60
Geografisch gezien liggen de wijngaarden ten zuidwesten van de hoofdstad Mainz in de grootste Duitse wijnregio Rheinhessen. De wijnstokken - in traditionele wijngaarden - staan op diepe löss kleigronden. Samen met de kalksteen in de ondergrond zorgt dit voor een goede toevoer van mineralen.
Rijke Grauburgunder uit Rheinhessen. Vol, rond & gastronomisch
"Weingut Zehe Clauss MC Edition Grauburgunder Trocken is een volle Duitse Pinot Gris met tonen van rijpe appel, perzik en een vleugje notigheid..." Lees meer
11,45
6 flessenprijs, prijs per fles 10,90
12 flessenprijs, prijs per fles 10,50
Een heerlijke karakteristieke Macon-Fruissé. De volle, lange smaak van deze wijn past perfect bij rijke en stijlvolle gerechten. Maar ook bij wat lichtere hapjes doet hij het verrassend goed: denk aan charcuterie met een mooie marmering, koude vis, mosselen of een klassieke andouillette.
Bourgondisch wit vol frisheid & finesse
"Deze Chardonnay uit de zuidelijke Bourgogne heeft een levendig karakter met aroma’s van citrus, groene appel en een vleugje hazelnoot..." Lees meer
Muratie Estate behoort tot de oudste boerderijen van Zuid-Afrika. Muratie bestaat sinds 1685 en was indertijd in het bezit van de gouverneur Simon van der Stel. Muratie heeft een roerige geschiedenis achter de rug met een diverse excentrieke eigenaren.
Een rijke, houtgelagerde Chardonnay uit Stellenbosch
"Muratie Isabella Chardonnay is een volle, karaktervolle Zuid-Afrikaanse wijn met tonen van rijpe perzik, citrus en vanille door de rijping op eikenhout..." Lees meer
19,00
6 flessenprijs, prijs per fles 18,05
12 flessenprijs, prijs per fles 17,45
Het prachtige Château de Margon is gelegen in de uitgestrekte vallei van de Thongue rivier, in het hart van de Languedoc. Het kasteel uit de 13e eeuw is tussen 1490 en 1520 volledig in ere hersteld.
8,25
6 flessenprijs, prijs per fles 7,85
12 flessenprijs, prijs per fles 7,55
Verfrissende Provencestijl rosé met een expressieve geur van aardbei, aalbes, perzik en grapefruit. De verfijnde, sappige smaak biedt een goede fruitvulling en opwekkende frisheid, met een soepele, aanhoudende afdronk. Heerlijk als aperitief of bij kleine hapjes, en ook perfect bij crostini met tomatenpesto, wittebonensalade met tonijn, gamba’s of gegrilde vis.
Clairet, bijzonder lekker met zijn uitgesproken aroma's van rood fruit. Men drinkt clairet gekoeld net als rosé. Zeer fruitig en vlezig. Een perfecte wijn voor iedereen die van rood fruit houdt en niet van tannines
12,75
6 flessenprijs, prijs per fles 12,15
12 flessenprijs, prijs per fles 11,70
Geografisch gezien liggen de wijngaarden ten zuidwesten van de hoofdstad Mainz in de grootste Duitse wijnregio Rheinhessen. De wijnstokken - in traditionele wijngaarden - deze staan op diepe löss kleigronden. Samen met de kalksteen in de ondergrond zorgt dit voor een goede toevoer van mineralen.
13,50
6 flessenprijs, prijs per fles 12,85
12 flessenprijs, prijs per fles 12,35
Gemaakt van de Nebbiolo en Barbera druif en vervolgens ook nog van diverse jaargangen. Dit is een lange traditie in Piëmonte en daardoor een zeer verassend glas wijn. Volle wijn met duidelijk tonem van rijp zacht rood fruit en noten.
Originele blend van Barbera en Nebbiolo
"Deze rode blend uit Piemonte presenteert zich met rijpe aroma’s van kersen, bramen en een vleugje specerijen..." Lees meer
15,95
6 flessenprijs, prijs per fles 15,15
12 flessenprijs, prijs per fles 14,65
Eigenaar-wijnmaker Francois Haasbroek is in Zuid-Afrika inmiddels een gevestigde naam. Na zijn studie aan de Universiteit van Stellenbosch is hij over de gehele wereld wijn op stage gegaan om zijn rugzak te vullen vol ervaringen.
15,95
6 flessenprijs, prijs per fles 15,15
12 flessenprijs, prijs per fles 14,65
De lekkerste wijnen met Pasen.
Pasen vraagt om gezelligheid én om een goed gekozen wijn bij het paasdiner of de paasbrunch. Ben je op zoek naar de perfecte wijn voor Pasen? In deze selectie vind je onze zorgvuldig gekozen paaswijn die naadloos aansluiten bij de frisse smaken van het voorjaar.
Denk aan elegante witte wijnen bij asperges en zalm, een verfijnde rosé voor de paasbrunch in de lentezon en karaktervolle rode wijnen die prachtig combineren met lamsvlees of een uitgebreid paasmenu. Onze wijnen voor Pasen zijn geselecteerd op fraîcheur, balans en gastronomische inzetbaarheid, zodat je altijd een passende wijn bij jouw paasgerecht vindt.
Of je nu een feestelijke paasbrunch organiseert of een uitgebreid diner met familie en vrienden, met de juiste wijn bij Pasen maak je van ieder gerecht een echte smaakbeleving. Ontdek hier onze beste paaswijnen en kies jouw favoriet voor een geslaagde Paastafel.
Voordelen eigen account