Wijn voor horeca

Wij leveren wijnen aan ongeveer 40 horecagelegenheden in Noord-Brabant. We adviseren hen en denken mee over wijnspijscombinaties. Met als resultaat: een wijnkaart met klinkende (huis)wijnen die ook nog eens vriendelijk geprijsd zijn. Een belangrijk criterium, want dan kan iedereen van een mooi glas wijn genieten.

Heb je een restaurant in Tilburg, Breda, Den Bosch of in regio Noord-Brabant in het algemeen? Neem gerust eens contact met ons op. Met ons unieke assortiment wijnen en persoonlijke advies kunnen we zeker weten iets voor jou en jouw horecabedrijf betekenen.

Contactgegevens Wijnkoperij van Bilsen
Korvelseweg 45
5025 JB Tilburg

Telefoon: 013 - 532 1201
E-mail: info@wijnkoperijvanbilsen.nl

Het contactformulier kun je hier vinden.

Cinecitta Tilburg cinecitta.nl    
Eetcafé 190 Tilburg www.eetcafe190.nl    
La Nouvelle Auberge Tilburg https://www.bonheurhorecagroep.nl/auberge-du-bonheur/nl/eten    
Bonheur Horeca Groep Tilburg https://www.bonheurhorecagroep.nl/    
Bistro St Sjaak Tilburg www.stsjaak.nl    
Stadscafé Meesters Tilburg www.stadscafemeesters.nl    
Afgaans Restaurant Sarban Tilburg www.sarban.nl    
Lunchcafé Nieuwland Tilburg www.lunchcafenieuwland.nl    
Eetcafe 't Elfde Gebod Tilburg www.hetelfdegebod.eu    
Tapperij de Lange Goedzak Tilburg https://www.delangegoedzak.nl/      
't Taphuys  Tilburg https://www.taphuys.nl/tilburg/    
Tilburg Trappers Tilburg www.trappers.nl    
Restaurant Harboury Tilburg https://harboury.nl/    
Restaurant l'Orangerie  Tilburg www.lorangerietilburg.nl    
Café de Troubadour Tilburg www.troubadourtilburg.nl    
Restaurant de Eetkamer Goirle www.eetkamergoirle.nl    
De Boerensuite Riel http://www.boerensuite.nl/    
Gasterij de Gelegenheid Hilvarenbeek www.degelegenheid.nl    
Café de Troubadour Hilvarenbeek      
Restaurant Zuyd Breda www.restaurantzuyd.nl    
Restaurant Boswachter Liesbosch Breda www.boswachterliesbosch.nl    
Grand Café De Kogelvanger Breda www.dekogelvanger.nl    
Eten en Drinke By Brigitte Bavel https://www.etenendrinkenbybrigitte.nl/    
Bellevue Chaam      
Restaurant de Zwaan Etten-Leur www.restaurant-dezwaan.nl    
Hof Oud Strijbeek Strijbeek https://www.hofoudstrijbeek.nl/    
Restaurant Onze Kerk Hooge Zwaluwe www.restaurantonzekerk.nl    
Hotel de Korenbeurs Made www.korenbeurs.nl    
Restaurant het Weeshuys Geertruidenberg www.weeshuys.nl    
Restaurant Koken aan de Markt Geertruidenberg www.kokenaandemarkt.nl    
Restaurant Boven de Rivieren Sleeuwijk www.bovenderivieren.nl    
Restaurant de Molen Kaatsheuvel www.demolenkaatsheuvel.nl    
Restaurant Het Viswijf Den Bosch www.hetviswijf.com    
Afgaans Restaurant Sarban Den Bosch www.sarban.nl    
Wijnbar Wijn bij Stijn Den Bosch www.wijnbijstijn.nl    
Restaurant Pit Heeswijk-Dinther https://www.restaurantpit.nl/    
Wijnbar de Buren Schijndel www.wijnbardeburen.nl/home    
Eet & Muziekcafé De Ossenkop Sint Oederode ossekop-rooi.nl    
Afgaans Restaurant Sarban Utrecht www.sarban.nl    
Bij Albrecht Eindhoven

www.bijalbrecht.nl

   
Glinstering aan het Zilvermeer Mol (BE) www.glinstering.be    
Mill Hill Kasterlee (BE) https://mill-hill.be/    
Even geduld a.u.b.