Delen:
Snel kiezen
Zoek op kleur
Zoek op prijs
Zoek op land
Zoek op herkomstgebied
Zoek op druivenras

Wijn voor horeca

Wij leveren wijnen aan ongeveer 40 horecagelegenheden in Noord-Brabant. We adviseren hen en denken mee over wijnspijscombinaties. Met als resultaat: een wijnkaart met klinkende (huis)wijnen die ook nog eens vriendelijk geprijsd zijn. Een belangrijk criterium, want dan kan iedereen van een mooi glas wijn genieten.

Heb je een restaurant in Tilburg, Breda, Den Bosch of in regio Noord-Brabant in het algemeen? Neem gerust eens contact met ons op. Met ons unieke assortiment wijnen en persoonlijke advies kunnen we zeker weten iets voor jou en jouw horecabedrijf betekenen.

Contactgegevens Wijnkoperij van Bilsen
Korvelseweg 45
5025 JB Tilburg

Telefoon: 013 - 532 1201
E-mail: info@wijnkoperijvanbilsen.nl

Het contactformulier kun je hier vinden.

Cinecitta Tilburg cinecitta.nl    
Eetcafé 190 Tilburg www.eetcafe190.nl    
Auberge du Bonheur Tilburg www.bonheurhorecagroep.nl/auberge-du-bonheur    
Bistro St Sjaak Tilburg www.stsjaak.nl    
Stadscafé Meesters Tilburg www.stadscafemeesters.nl    
Afgaans Restaurant Sarban Tilburg www.sarban.nl    
Lunchcafé Nieuwland Tilburg www.lunchcafenieuwland.nl    
Eetcafe 't Elfde Gebod Tilburg www.hetelfdegebod.eu    
Duvelhok Tilburg www.duvelhok.com      
The Wasted Chef Tilburg www.thewastedchef.nl    
Restaurant de Riddershoeve Berkel-Enschot www.ridderhoeve.nl    
Restaurant de Eetkamer Goirle www.eetkamergoirle.nl    
Gasterij de Gelegenheid Hilvarenbeek www.degelegenheid.nl    
Café de Troubadour Hilvarenbeek      
Restaurant Onder de Linden Oisterwijk onderdelindenoisterwijk.nl    
Restaurant Zuyd Breda www.restaurantzuyd.nl    
Restaurant Deksels Breda restaurantdekselsbreda.nl    
Restaurant Boswachter Liesbosch Breda www.boswachterliesbosch.nl    
Grand Café De Kogelvanger Breda www.dekogelvanger.nl    
Bellevue Chaam      
Restaurant de Zwaan Etten-Leur www.restaurant-dezwaan.nl    
Restaurant Ripasso Terheijden www.restaurantripasso.nl    
Restaurant Onze Kerk Hooge Zwaluwe www.restaurantonzekerk.nl    
Hotel de Korenbeurs Made www.korenbeurs.nl    
Restaurant het Weeshuys Geertruidenberg www.weeshuys.nl    
Restaurant Koken aan de Markt Geertruidenberg www.kokenaandemarkt.nl    
Restaurant Boven de Rivieren Sleeuwijk www.bovenderivieren.nl    
Restaurant de Molen Kaatsheuvel www.demolenkaatsheuvel.nl    
Afgaans Restaurant Attan Waalwijk www.attan.nl    
Afgaans Restaurant Zaher Den Bosch www.zaher.nl    
Wijnbar Wijn bij Stijn Den Bosch www.wijnbijstijn.nl    
M'eat Bar & Grill Den Bosch www.meat-denbosch.nl    
Restaurant Het Sentiment Heeswijk-Dinther www.hetsentiment.nl    
Wijnbar de Buren Schijndel www.wijnbardeburen.nl/home    
Eet & Muziekcafé De Ossenkop Sint Oederode ossekop-rooi.nl    
Restaurant Prikkelz Eersel www.restaurantprikkelz.nl    
Restaurant Crijns Bladel www.restaurantcrijns.nl    
Bij Albrecht Eindhoven

www.bijalbrecht.nl

   
Glinstering aan het Zilvermeer Mol (BE) www.glinstering.be    
Even geduld a.u.b.