Met dit heerlijk volle, kruidige, eikengerijpte Spaanse duo bent u perfect voorbereid op gure herfstdagen. De rode Camino de Caza staat sinds jaar en dag bekend als onze rode wildwijn bij uitstek: hij is fluwelig, geconcentreerd en krachtig. Behalve bij wild is-ie ook perfect bij stevige herfstgerechten, gerijpte kazen of als hartverwarmende avondwijn. Ook de witte is uitgesproken en karaktervol, en een voltreffer bij vispaella, mosselen of gevulde pompoen. Luxe, verleidelijke biowijnen – en dat voor nog geen tientje in de aanbieding.
Expressieve, fruitige en frisdroge witte wijn met tonen van gele perzik, meloen, kweepeer, anijs en een vleugje toast. Sappig en toegankelijk van smaak, met een levendige frisheid en een mooie afdronk.
10,65 8,95 per fles
Een krachtige begeleider van wildschotels en kruidige gerechten, met volle, rijpe tannines en een intense geur die zorgt voor een lange en verfijnde afdronk.
10,65 8,95 per fles
Een mooi en multi-inzetbaar wijnglas dat wel tegen een stootje kan? Zoek niet langer. Lehmann ontwierp Hadrien als universeel glas, geschikt voor wit, rosé, rood en bubbels. Het kristallen glas is net even wat robuuster dan de andere glazen in de Sommier-serie, waardoor Hadrien ideaal is voor bijvoorbeeld feestjes, of een borrel of etentje in de tuin.
9,00 7,50 per stuk
Voordelen eigen account